. .


Молодість — чудова пора. Але, як тільки вік жінки підходить до 40 років, вона все частіше починає задаватися питаннями, пов’язаними з клімаксом. Що від нього очікувати? Як з ним боротися? До яких наслідків це може призвести і т. д. і т. п.? На ці та інші питання дала відповіді Юренєва Світлана Володимирівна, яка є доктором наук, професором наукового центру імені в. І. Кулакова, експертом марки «Ци-Клим».

Які симптоми клімаксу? До яких наслідків вони призводять?

Жінки, переступивши 40-річний рубіж, все одно хочуть виглядати привабливо і молодо, відчувати себе енергійною і життєрадісною. До цього віку, як правило, діти вже дорослі, розквіт кар’єри і хочеться трохи пожити для себе.

Але саме в цьому віці і починається проблема — клімакс. Його першими симптомами є безсоння і припливи жару, дратівливість і підвищення потовиділення, може наступити апатія до всього. Але це тільки початок. В подальшому виникають і сексуальні проблеми: труднощі при сечовипусканні, сухість у піхві. Шкіра втрачає колишню привабливість, з’являються набряки і зморшки, знижується пізнавальні здібності. А через деякий час, в жіночому організмі можуть виникнути серйозні обмінні порушення: захворювання серцево-судинної системи і остеопороз, центральної нервової системи. Фахівці такі проблеми безпосередньо пов’язують з невиконанням у повному обсязі яєчниками своїх функцій, які поступово починають «затухати», що призводить до зниження в організмі рівня естрогену, а саме, жіночого статевого гормону.

З зменшенням в організмі естрогенів, погіршується зовнішній вигляд. В першу чергу це впливає на стан шкіри. Вона починає швидко в’янути, змінюється фігура, а звичний вага стає все складніше втримати на місці, жінки починають повніти.

Невже всього цього не можна уникнути?

В медицині і зараз, і раніше застосовувалися ефективні методи корекції симптомів клімаксу. Лікування клімаксу може відбуватися по-різному. Одним з таких є лікування за допомогою замісної гормональної терапії, або скорочено ЗГТ. Однак, як показали дослідження, ризик такого лікування перевищує його користь для організму. Є ймовірність виникнення раку молочної залози та інших, не менш серйозних захворювань.

Для лікування клімаксу використовуються і речовини рослинного походження — фітоестрогени. Ефект від їх застосування можна порівняти з дією гормональної терапії. За механізмом дії ці речовини можна розділити на 2 групи:

— до першої групи можна віднести ізофлавони. Як і ЗГТ, вони впливають на рецептори естрогенів. Застосовуються екстракти сої, хмелю і червоної конюшини.

— друга група — тритерпен-глікозиди або по-іншому фітоестрогени циміцифуги. Вони діють на організм, не зв’язуючись з рецепторами естрогену. На основі фітоестрогенів циміцифуги, в даний час виробляються різні лікарські засоби, в тому числі і крем «Ци-Клим».

Якщо говорити про «Ци-Климе», то це ціла лінія лікарських препаратів, вироблених на основі фітоестрогенів циміцифуги. Вони використовуються для усунення симптомів клімаксу, допомагають шкірі зберегти молодість.

Як же працюють лікарські засоби «Ци-Клим»?

Вплив лікарських препаратів цій лінії відбувається на всі симптоми клімаксу. При їх застосуванні у жінок:

— знижуються припливи жару, зменшується пітливість, нормалізується серцебиття (зменшується прояв вегето-судинних порушень);

— усувається дратівливість, йде безсоння, апатія (нормалізується психоемоційний стан);

— старіння шкіри сповільнюється…

Починати застосовувати ці лікарські препарати можна при перших же проявах симптомів клімаксу. Лікування проводиться тривалими курсами. Під наглядом лікаря «Ци-Клим» можна приймати постійно і тривалий час. Мінімальний курс лікування — не менше 1 місяця.

Особливості фитоэстрогенного догляду при клімаксі.

У фитоэстрогенную лінійку «Ци-Клим» входять і інші засоби. Це і вітаміни для жінок після 45, і креми для обличчя. Завдяки широкій лінійці препаратів жінки при клімаксі мають можливість усувати його симптоми зовні і зсередини. Таблетки і ряд інших речовин впливає зсередини організму, а креми впливають зовні. Так, наприклад, до складу крему «Ци-КлимBotoeffect», крім фітоестрогенів, входить і пептид аргирелин. Цей революційний компонент дозволяє значно зменшити глибину навіть сильно виражених мімічних зморшок.

В першу чергу кому підходять лікарські засоби «Ци-Клим»?

Будь-яка жінка, вік якої перевищив 40 років, але хоче залишатися молодою і активної, у
спішної і привабливою.

Записи по темі

  • Що таке протипожежні бар’єриЩо таке протипожежні бар’єри Протипожежними перешкодами називаються спеціальні конструкції, які перешкоджають поширенню вогню протягом певного періоду часу. Для локалізації пожежі використовують різні перегородки, […]
  • Фізіологія менструального циклуФізіологія менструального циклу Велике значення в гінекології приділяється вивченню та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи. Знання фізіології менструального циклу допоможе розуміння даної теми.Здорова […]
  • Як не помилитися з вибором бігової доріжкиЯк не помилитися з вибором бігової доріжки Як вибрати недорогу бігову доріжку? Цим питанням часто задаються ті, хто вирішив придбати додому тренажер такого типу. Щоб не помилитися з вибором, в першу чергу потрібно дивитися не на […]
  • Ниркова коліка — небезпечна несподіванкаНиркова коліка — небезпечна несподіванка Ниркова колька - це стан, який можна спостерігати при різних захворюваннях нирок, а не якому - то конкретному. Ось вичерпний перелік захворювань, які можуть ховатися під маскою ниркової […]
  • Якісні послуги індустрії красиЯкісні послуги індустрії краси Сучасна жінка хоче не тільки завжди виглядати красивою, але і намагається бути доглянутою, щоб звертати на себе увагу оточуючих чоловіків і купатися в їх компліментах. В домашніх умовах, […]
. .