Таке серйозне захворювання як, наприклад, герпес, який виник на оці, найчастіше має небажані наслідки, так як при розвитку досить серйозного запального процесу сильно пошкоджується рогівка і слизові оболонки.
Основні ознаки недуги: сильний головний біль, гіперемія верхньої соля епідермісу, різке підвищення температури тіла та постійне нездужання. Симптоматика герпесу полягає в висипаннях, з’являються біля століття, сильному почервонінні очей, а також поступове підвищення слизу, який виділяється з ока.
Якщо хворобу не лікувати, то тоді спостерігаються такі симптоми: зміна форми зіниці, найсильніша біль, поява маленьких грудочок на рогівці, досить-таки різке підвищення так званого внутрішньоочного тиску, безліч спайок біля кришталика. Пошкодження оболонок ока можна лікувати за допомогою мазі Ацикловір, яку рекомендується застосовувати два рази на день. Також самі висипання на оці підсушують йодним розчином. Якщо інфекція продовжує поширюватися, лікування рекомендується доповнити прийомом препарату Валацикловір.
Тепер можна робити узд м’яких тканин що це таке запитаєте ви? Більш детальну і повну інформацію про УЗД м’яких тканин можна знайти на офіційному ресурсі жіночого клубу «ZalСlub». А також тут можна уточнити, яких саме випадках рекомендується проводити УЗД тканин.