http://vip-cars.kiev.ua/ реклама для сайта аренда ретро авто. .

Комплексний регіональний больовий синдром (КРОУ) — це рідкісне, хронічне і прогресивне стан, що характеризується сильним болем, запаленням та змінами в шкірі. Пацієнти зазвичай описують біль як відчуття печіння, яке з’являється на одній з рук або ніг.

КРОУ раніше був відомий як рефлекторна симпатична дистрофія — проте, коли були виявлені причини синдрому, назву було змінено.

За даними Національної служби охорони здоров’я (NHS), Великобританія, та Міжнародної асоціації з вивчення болю, існує два типи КРОУ:

КРОУ типу 1 — колись відомий як рефлекторна симпатична дистрофія, атрофія Судека, нервово-судинна рефлекторна дистрофія, або альгонейродистрофия. Цей тип виникає в результаті легкого тілесного ушкодження, наприклад, розтягнення щиколотки.

КРОУ типу 2 — колись відомий як каузалгия. Цей тип виникає в результаті більш серйозних травм, таких як перелом кістки або будь-яке хірургічне втручання. Він також може бути викликаний серйозною інфекцією. У всіх випадках існує явне свідчення того, що явно пошкоджений нерв.

Так як цей стан дуже важко діагностувати, то неможливо зробити достовірні оцінки числа мають цей синдром. Значна кількість пацієнтів ніколи не говорять про свої проблеми терапевта. Національна служба охорони здоров’я (NHS), Великобританія, вважає, що приблизно 1 з кожних 2000 травматичних інцидентів, ймовірно, призводить до КРОУ.

Перші симптоми синдрому, як правило, стають помітні у пацієнтів у віці від 40 до 60 років.

У жінок синдром проявляється яскравіше.

У відповідності з медичним словником Medilexicon:

«Комплексний регіональний больовий синдром типу I — це дифузні постійні болі, зазвичай в кінцівки, часто пов’язані з вазомоторными порушеннями, трофічними змінами, а також обмеженням або нерухомістю суглобів, що відбуваються внаслідок певних місцевих травм».

Ознаки і симптоми КРОУ

Переважним симптомом є біль:

Біль — важка і безперервна. Пацієнти описують її як пекучий біль. Деякі вказують, що виникає одночасно відчуття печіння і ураження електричним струмом. Біль може частково або повністю поширитися в кінцівки. Біль з’являється в результаті травми. Наприклад, пацієнт, який підвернув ногу, може відчувати нестерпне печіння. Уражена кінцівка або частину кінцівки може стати гіперчутливою.

Якщо із-за болю пацієнт обмежить використання кінцівки, може виникнути м’язова атрофія.

Інші можливі ознаки і симптоми включають в себе:

 • Зміна температури шкіри.
 • Зміни кольору в деяких ділянках шкіри можуть з’явитися плями або смуги на шкірі. Колір може варіюватися від дуже блідого до рожевого. Іноді уражені ділянки шкіри можуть мати синій відтінок.
 • Зміна текстури шкіри — шкіра може іноді видаватися тонкої і блискучою.
 • Зміна швидкості росту нігтів та волосся.
 • Ураження суглобів — може виникати болючість, жорсткість і запалення.
 • Порушення мобільності кінцівки.

КРОУ прогресує в 3 етапи. Але не кожен відчуває всі три етапи.

 • Етап 1 КРОУ — як правило, триває від 1 до 3 місяців. Є серйозна, пекучий біль в одній з кінцівок. Можуть бути м’язові спазми (мимовільні скорочення м’язів), тугорухливість суглобів і швидко зростаючі волосся і нігті. Колір шкіри і її температура можуть змінюватися.
 • Етап 2 КРОУ — як правило, триває від 3 до 6 місяців. Біль в ураженій кінцівці, погіршується рухливість, з’являються зміни в текстурі шкіри і її кольору. Може виникнути ослаблення м’язового тонусу. Запалення і жорсткість суглобів прогресують.
 • Етап 3 КРОУ — зміни, що з’явилися до цього етапу, як правило, на цьому етапі вже незворотні. З’являється значна втрата м’язового тонусу в ураженій кінцівці, кістки можуть стати викривленими, а суглоби — жорсткіше. Пацієнту дуже важко рухати ураженою кінцівкою. Пацієнти, своєчасно звернулися за медичною допомогою, майже ніколи не досягають цього етапу.

Записи по темі

 • Рак кістки.Рак кістки. Рак кісткової тканини поділяється на первинний або вторинний. Первинний рак кістки починається в кісткової тканини на основі остеоцитів, а вторинний рак починається в інших ділянках тіла […]
 • Відшарування сітківки — уникаємо повної втрати зоруВідшарування сітківки — уникаємо повної втрати зору Відшарування сітківки відбувається в результаті відділення її від підлягає шару підтримуючої тканини в задній частині ока. Спочатку відшарування може статися з невеликою ділянкою сітківки, […]
 • ОБЕРЕЖНО ЗИМА — Уникаємо аденовірусуОБЕРЕЖНО ЗИМА — Уникаємо аденовірусу Аденовірусна інфекція - гостре респіраторно-вірусне захворювання, що характеризуються ураженням лімфоїдної тканини, слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, часто очей і помірно […]
 • ОБЕРЕЖНО ЗИМА — Що таке кишковий грипОБЕРЕЖНО ЗИМА — Що таке кишковий грип Під «кишковим грипом» розуміють вірусні діареї, зокрема ротовирусную інфекцію. Захворювання проявляється підвищеною температурою, катаральними явищами у вигляді нежиті і болю в горлі, що […]
 • Синдром Золлінгера-ЕллісонаСиндром Золлінгера-Еллісона Синдром Золлінгера - Еллісона (ульцерогенная аденома підшлункової залози; гастринома) - це розлад, який зазвичай настає внаслідок гастриноми - пухлини, яка зачіпає здебільшого підшлункову […]