. .

Чтобы вылечить прыщи, врага нужно знать в лицоПрищі — це один з типових ознак перехідного віку, але у всіх підлітків ці недоліки проявляються по-різному, тоді як у людей із сухою шкірою можуть з’являтися тільки слабко виражені розсипи акне, у молоді з рясним виділенням шкірного сала роздратування може перейти в більш складну форму захворювання до утворення підшкірних кіст. Щоб запобігти подібні ускладнення, необхідно розуміти джерело шкірних запальних процесів і своєчасно ліквідувати їх.

Що таке акне?

Акне — це закупорити пори. Пора — це маленький отвір на поверхні шкіри, де знаходиться волосяна фолікула, а також сальні залози. Коли занадто багато шкірного сала, масляниста речовина, яка зберігає вологу в шкірі, разом з мертвими клітинами може заблокувати цей отвір. Утворилося замкнутий простір — ідеальне середовище для росту бактерій. У відповідь на зростаючу популяцію мікроорганізмів наше тіло викидає порцію еритроцитів, які борються з чужорідними тілами — так утворюється гній. Якщо ви провокуєте розрив вугра — міститься в ньому жир з бактеріями поширюється по околиці і викликає запалення з висипом вугрів.

Причини утворення акне

Щоб зрозуміти, як позбавитися від прищів, необхідно знайти причину надмірної активності сальних залоз. Так як прищі можуть бути не тільки у підлітків, то причини не обмежуються гормональним збоєм.

 • У підлітковому віці жирна шкіра означає активну вироблення гормонів, які необхідні організму для статевого дозрівання.
 • У дорослих жінок освіта вугрових висипань викликане гормональними коливаннями, пов’язаними з менструальним циклом, вагітністю, зловживанням протизаплідними таблетками (особливо після закінчення їх прийому) або менопаузою.
 • У деяких випадках запалення шкіри може бути ознакою полікістозу яєчників або інших видів захворювань.
 • Стрес, куріння і неправильна дієта можуть викликати шкірні запалення незалежно від віку чи статі.
 • Причиною може бути також надмірне використання косметичних продуктів, які містять синтетичні масла (ланолін або вазелін).
 • Постійне тертя брудного ременя шолома про підборіддя або прикладання телефону до щоки може викликати надмірне скупчення бактерій на шкірі.

У будь-якому випадку у кожної людини може бути індивідуальна причина захворювання, яку повинен діагностувати лікар. І якщо шар померлих шкірних клітин на обличчі можна ліквідувати за допомогою гігієнічних процедур, для призначення медикаментів при лікуванні гормональних збоїв потрібно професійне обстеження.

Записи по темі

 • Які зубні імпланти кращеЯкі зубні імпланти краще Сьогодні все більше людей воліють протезів імпланти, так як саме імпланти з титану надійно імплантуються в кісткову тканину і служать опорою для незнімних протезів. Коренеподібні зубні […]
 • Як почати боротьбу з депресієюЯк почати боротьбу з депресією Депресивний стан - це дуже серйозна проблема, з якою треба боротися. Не варто сподіватися на те, що емоційний стан стабілізується сама собою. Затяжна депресія призводить лише до руйнування […]
 • Як правильно вибрати електрогрілкуЯк правильно вибрати електрогрілку Сучасні обігрівальні прилади досить різноманітні. Особливою популярністю користуються електрогрілки. Вони позиціонуються частково як побутові, так і медичні товари. Серед великої кількості […]
 • Якщо вам необхідна медична мебліЯкщо вам необхідна медична меблі Досить часто, коли між обивателями заводиться розмова про меблів, вони в першу чергу мають на увазі меблі, яка прикрашає наші оселі. При цьому, мало хто думає в цей момент про те, що буває […]
 • Як правильно організувати похоронЯк правильно організувати похорон Люди рідко замислюються про те, що вони смертні. Але, на жаль, це так. Якщо у вас помер близька людина, вам потрібно оповістити про сумний подію близьких покійного і запросити їх […]
. .