. .

Наша фірма надає різні медичні послуги, в тому числі і консультації психіатра на дому. Справа в тому, що необхідність проконсультуватися у кваліфікованого фахівця може виникнути в будь-який момент у кожної людини. Постійні стреси, інтелектуальне й емоційне напруження призводять до виснаження нервової системи та виникнення психічних розладів, які вимагають корекції та своєчасного лікування. Тому звернення до психіатра не є чимось ганебним або компрометуючим, а, навпаки, бувають випадки, коли саме з допомогою лікаря-психотерапевта з’являється можливість вирішити наболілі повсякденні проблеми.

Багато пацієнтів звертаються до нас з-за того, що бесіда з психіатром в звичній домашній обстановці приносить більше результатів, ніж візит на прийом в диспансер. Наші пацієнти впевнені в тому, що факт звернення за психіатричною допомогою не буде розголошений. Крім цього, їх не поставлять на облік, а лікування буде підібрано індивідуально. Нерідко психіатрів нашої компанії доводиться коригувати вже призначене лікування.

 

Як приклад я можу навести такий випадок з моєї власної практики.

У травні в нашу фірму «Термінові медичні послуги» звернулися родичі літньої жінки, у якої крім вікових відхилень психіки раптово з’явилися розлади мови і свідомості. Невролог за місцем проживання поставив пацієнтці попередній діагноз — інсульт. Так як її родичі відмовилися від госпіталізації, вважаючи, що в стаціонарі за хворий не буде належного догляду, невролог призначив все необхідне лікування на дому. Однак, стан пацієнтки залишалося колишнім, без видимої позитивної динаміки. Невролог наполягав на продовженні призначеного лікування, але родичі хворої почали сумніватися в його ефективності і звернулися в нашу компанію.

 

Лікарська бригада, яка приїхала на виклик, з’ясувала, що хвора тривалий час проходить курс лікування з приводу сенільної деменції, приймає у великих дозах седативні і нейролептичні препарати. Лікар-реаніматолог стабілізував стан пацієнтки, і бригада транспортувала її в лікувально-діагностичний центр, де після проведення МРТ був виключений діагноз «інсульт».

 

У складі психіатричної бригади я приїхав до цієї хворої на наступний день. Невролог з поліклініки і психіатр з диспансеру призначали своє лікування незалежно один від одного, і деякі препарати посилювали дію нейролептиків. У зв’язку з цим і настав розлад свідомості й мови, спочатку розцінені як симптоми інсульту.

 

Я відкоригував медикаментозну терапію, індивідуально підібравши пацієнтці дози препаратів, але не скасував при цьому лікування, призначеного моїми колегами. Адже в даній ситуації питання полягало не в тому, у кого з нас вище кваліфікація, а в тому, щоб домогтися поліпшення стану хворої. В медицині, коли мова йде про життя людей, не може бути конкуренції.

 

Через три тижні мене знову викликали для консультації до тієї ж самої хворий, і я побачив явне поліпшення її стану. У неї пройшла безсоння, помітно покращилася пам’ять, психіка стала не такою лабільною, як раніше. А найголовніше: вона почала дізнаватися своїх родичів, до яких до початку терапії ставилася дуже агресивно.

У моїй практиці це рядовий випадок. Мені доводилося лікувати і більш важкі психічні розлади, але кожен раз мені допомагав досягти результатів індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Лікар Ігор

 

Контакти:

ТОВ «Термінові медичні послуги»

Наш телефон: +7 (495) 766-10-93

 

 

Записи по темі

  • Якісні послуги індустрії красиЯкісні послуги індустрії краси Сучасна жінка хоче не тільки завжди виглядати красивою, але і намагається бути доглянутою, щоб звертати на себе увагу оточуючих чоловіків і купатися в їх компліментах. В домашніх умовах, […]
  • Як правильно вибрати електрогрілкуЯк правильно вибрати електрогрілку Сучасні обігрівальні прилади досить різноманітні. Особливою популярністю користуються електрогрілки. Вони позиціонуються частково як побутові, так і медичні товари. Серед великої кількості […]
  • Як правильно організувати похоронЯк правильно організувати похорон Люди рідко замислюються про те, що вони смертні. Але, на жаль, це так. Якщо у вас помер близька людина, вам потрібно оповістити про сумний подію близьких покійного і запросити їх […]
  • Якщо ви не висипаєтеся з-за хропінняЯкщо ви не висипаєтеся з-за хропіння Для багатьох людей проблема хропіння є ключовою в їхньому житті, адже, як би смішно це не виглядало, хропіння не тільки здатний розлучити подружжя по різних ліжках, але й повністю […]
  • Як проявляється астма у дорослих та дітейЯк проявляється астма у дорослих та дітей Бронхіальна астма проявляється у вигляді нападів, під час яких у людини запалюються провідні шляхи в бронхах, що призводить до утруднення дихання і задухи. Зявляється сухий кашель, на […]
. .