. .

Кожен з нас мріє бути здоровим і щасливим. Всі ми розуміємо — щоб здійснити це бажання, необхідно дотримуватися здорового способу життя. Про це написано і сказано досить багато.

Однак швидкоплинність нашого життя з її постійними проблемами часом робить наші бажання нездійсненними. Наші мрії тануть з кожною викуреною сигаретою, випитої чашкою міцної кави і перекусом на швидку руку. А якщо врахувати, що протягом дня ми мало рухаємося, то це ще сильніше погіршує становище.

В кінцевому підсумку кишечник, якого не влаштовують такі екстремальні навантаження, зупиняється, і починаються проблеми зі здоров’ям. Запор впливає на загальний стан організму негативний вплив. Хворий вигляд особи, здуття і хворобливі відчуття в області кишечника — його неприємні симптоми. Якщо не вирішити цю проблему вчасно, вона може перерости в дисбактеріоз кишечника.

Кишечник любить здорову їжу

За твердженням вчених, для нормального функціонування перистальтики кишечника дорослій людині потрібно вживати в їжу 25-30 р. клітковини. Як показує практика, продукти, що містять таку кількість цієї корисної речовини, не завжди присутні в нашому раціоні. В основному, в кращому випадку під час їжі ми отримуємо до 10 р. клітковини. Щоб дотримуватися необхідні норми, в нашому щоденному меню повинні бути присутніми сирі овочі у великому обсязі, висівки та житнє здоба. Створити такі умови нам буває не завжди під силу.

«Фитомуцил норм» подбає про здоров’я кишечника

Якщо ви хвилюєтеся про своє здоров’я, і проблеми кишечника вам не чужі, включіть в свій щоденний раціон природний біокомплекс «Фитомуцил норм». Він унікальний за своїм складом, містить два натуральних джерела харчових волокон — оболонку насіння подорожника блошного (PlantagoPsуllium) і м’якоть плодів сливи домашньої. У складі препарату немає барвників та смакових добавок, а тільки харчові волокна. У кишечнику вони поглинають рідину, перетворюючи її в холодець, який розріджує калові маси. Це виключає хворобливі відчуття при виведенні шлаків з організму.

«Фитомуцил норм» не є ліками і дозволяє протягом невеликого проміжку часу відновлювати мікрофлору кишечника. Його обволікаючі здібності допомагають життєдіяльності кишечника без вживання сильнодіючих проносних препаратів. «Фитомуцил норм» має відмінну особливість від інших препаратів проносного дії тим, що не містить у своєму складі сенну. Цим він виключає появу дискомфортних відчуттів при його застосуванні. Такі симптоми, як здуття живота, кольки, непередбачені позиви і хворобливі спазми, вами будуть забуті назавжди.

Життя без проблем

Використання «Фитомуцил норм» дозволяє одним ударом досягти кількох цілей. Його застосування налагоджує регулярний стілець, без відчуттів неприємних симптомів. «Фитомуцил норм» надає сприятливу дію на мікрофлору кишечника і нормалізує її після руйнівних наслідків дисбактеріозу, який був спровокований запорами і порушенням режиму харчування.

Унікальна здатність препарату давати відчуття ситості при вживанні його зі склянкою кефіру або соку виключає можливість переїдання. Це допоможе вам утримувати кишечник в нормальному стані і сприяє схудненню. У буквальному сенсі слова один пакетик «Фитомуцил норм» допоможе вирішити безліч проблем в одній склянці. Щоб суттєво змінити своє життя в кращу сторону, досить включити в щоденне меню природний біокомплекс «Фитомуцил норм».

Що потрібно для щастя?

Відсутність проблем зі здоров’ям кишечника дозволяє людині успішно розвиватися і бути щасливим. Гарне самопочуття притягує до нього тільки позитивні емоції.

Наявність регулярного стільця говорить про те, що в житті людина все добре. У старому анекдоті пасажир зустрівся на пероні з літнім батьком. Поїзд стояв недовго, і син встиг запитати лише про стільці старого. Отримавши ствердну відповідь, він спокійно поїхав далі. На здивовані запитання сусідів по купе він відповів, що раз у батька хороший стілець, це означає, що він живиться корисними продуктами і не голодний, а, отже, у нього достатньо грошей.

Зрозуміло, це всього лише стара жарт, проте в ній укладено великий сенс — відсутність проблем зі стільцем дозволить зберегти радість життя в будь-якому віці, а Фитомуцил допоможе всім бажаючим жити без проблем!

Записи по темі

  • Небезпечна кетогенна дієтаНебезпечна кетогенна дієта Кетоз Кетозом називається стан, при якому рівень кетонів (кетонових тіл) в крові підвищений.Кетони утворюються у разі, якщо закінчився запас глікогену в печінці, при цьому вони […]
  • Відшарування сітківки — уникаємо повної втрати зоруВідшарування сітківки — уникаємо повної втрати зору Відшарування сітківки відбувається в результаті відділення її від підлягає шару підтримуючої тканини в задній частині ока. Спочатку відшарування може статися з невеликою ділянкою сітківки, […]
  • А як щодо ліків від гіпертоніїА як щодо ліків від гіпертонії Останнім часом на полицях наших аптек зявляється величезна кількість різних пігулок, в тому числі і від підвищеного кровяного тиску. Але ось кілька фактів, які викликають сильне […]
  • Обережно остеопорозОбережно остеопороз Остеопороз називають «мовчазною епідемією 21 століття». Сьогодні у світі ним страждає близько 200 мільйонів чоловік, в Росії - більше 10 мільйонів. Остеопороз зустрічається у кожної […]
  • Використання хірургічного воскуВикористання хірургічного воску Для зупинки кровотечі при операціях на грудній клітці, свердлінні кісткової тканини або простих розсічення у сучасній медицині використовують спеціальний віск. Виготовляється він із […]
. .